Linkkejä Yhdistyksestä Ajankohtaista Etusivulle Journalistin ohjeet

Yhteystiedot:
Puheenjohtaja Maarit Anttila
maarit.anttila@marvamedia.fi

Sihteeri Jukkapekka Varjonen
jukkapekka.varjonen@satakunnankansa.fi
j.varjonen@luukku.com


Tästä postia webmasterille
 

Satakunnan Journalistit ry

Satakunnan Journalistit ry:n hallitus 2014-2015

Puheenjohtaja:
Jukkapekka Varjonen, Satakunnan Kansa
puh. 02-6228351, 040-5631556
jukkapekka.varjonen@satakunnankansa.fi
puheenjohtaja@satakunnanjournalistit.fi

Sihteeri:
Juha Aro, Satakunnan Kansa
puh.050-5819703
juha.aro@satakunnankansa.fi
sihteeri@satakunnanjournalistit.fi

Varapuheenjohtaja:
Irene Valovirta, Länsi-Suomi
puh. 010-8336267
irene.valovirta@lansi-suomi.fi

Muut hallituksen jäsenet:

Maarit Kautto, Uusi Aika,
puh. 02-6300 242
maarit.kautto@uusiaika-lehti.fi

Jukka Silvast, Satakunnan Viikko
Jukka.silvast@satakunnanviikko.fi

Maarit Anttila, Länsi-Suomi
puh. 02-8336244
maarit.anttila@lansi-suomi.fi
maarit.kangas@dnainternet.net

Anne Nikka, Satakunnan Kansa,
anne.nikka@satakunnankansa.fi
medianikkari@gmail.com

Varajäsenet:

Juha Silvanto, free
juha.silvanto@dnainternet.net

Päivi Saarilahti, Satakunnan Kansa
paivi.saarilahti@satakunnankansa.fi

Läsnäolo-oikeus hallituksen kokouksiin on myös seuraavilla henkilöillä:

Marja-Kristiina Vainela, Satakunnan Kansa (rahastonhoitaja),

RTTL:n edustajana edustaa kokouksessa Pertti Pitkonen.